Rozkład Jazdy 27 IV – 3 V

Za nami Management Training Course w Łazach. Wróciliśmy do Krakowa zainspirowani i gotowi do działania! Co przyniesie ten tydzień? Od 30 do 3 maja czeka nas aeżowa majówka na NWM w Warszawie, więc nie będzie czwartkowego spotkania ogólnego. Jednak nie zwalniamy tempa i zapraszamy wszystkich chętnych do angażowania się w prace grup projektowych oraz roboczych

 

Poniedziałek

 

  • DESIGN IT 17:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Czyli o tym jak ugryźć projektowanie, podstawy obsługi programów Photoshop, Illustrator oraz oprawić w dobrą grafikę swój projekt – plakaty, loga, cv graficzne i wiele innych! Wspólnie przygotujemy szkolenie, które zapewni zarówno uczestnikom jak i organizatorom dużo estetycznych, bardzo przydatnych wrażeń. Zapraszam na pierwsze spotkanie!

 

Zaprasza Dagmara Stefańska

daga_stefanska@wp.pl

  • Fund Raising WG: 20:00, Hex

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na najbliższym spotkaniu dokonamy podsumowania dotychczasowej pracy oraz zastanowimy się nad nowymi perspektywami rozwoju. Zapraszam o godz. 20:00 do Hex’a na ul. Dwernickiego 5.

Zaprasza Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Mówca Doskonały: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

„Mówca Doskonały” to już IV edycja szkoleń, na których możecie uzyskać wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną niezbędną do wystąpień publicznych. Przekonacie się, że stres da się pokonać oraz że wygłoszenie autorskiej przemowy to nic strasznego. Aktualnie zapraszamy najlepszych trenerów oraz zastanowimy się nad promocją wydarzenia. Jeśli pragniesz się wykazać albo lubisz nowe wyzwania to serdecznie zapraszam

Zaprasza Paulina Kliś

paulinaklis94@gmail.com

 

  • Eastern Partnership: 20:00, spotkanie odbędzie się w mieszkaniu koordynatorki, w celu poznania adres proszę o kontakt mailowy.

Eastern Partnership to młodzieżowa konwencja w formie wymiany międzynarodowej. W tym tygodniu skupimy się na kwestiach logistycznych i organizacyjnych. Serdecznie zapraszam!

 

Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

 

Środa

 

  • Human Resources Working Group, 18:00, Biuro Collegium Novum,sala 06  

Grupa zajmuje się organizacją czasu wolnego oraz ciekawych aktywności dla członków anteny. Wspólnie szukamy pomysłów na kreatywne zajęcia. W tym tygodniu wyznaczymy cele oraz plan działania do końca tego roku akademickiego oraz zajmiemy się dalszymi przygotowaniami gry w chowanego, wyjazdu integracyjnego oraz wiele innych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych J

Daria Paprocka

hr@aegee.krakow.pl

 

 

  • Public Relations Working Group 19:00 w biurz Collegium Novum sala 06.

Zapraszam Was na spotkanie mojej grupy, w której zajmujemy się PR-em naszej organizacji. Na spotkaniu w tym tygodniu zastanowimy się, jak możemy wypromować majowe projekty i zaczniemy pracę nad sesją zdjęciową grup roboczych. Do zobaczenia!

Zaprasza Iga Kublik

pr@aegee.krakow.pl

 

 

  • AEGEE Speech Meetings , 20:00  Biuro Collegium Novum, sala 06

Zapraszam Was na kolejne spotkanie AEGEE SPEECH Meetings! Mamy już temat, mamy zespół, więc czas ruszyć z kopyta! Ale nie bójcie się,  jeśli kogoś nadal ciekawi projekt, a jeszcze nie dołączył do naszego zacnego grona, serdecznie zapraszamy. Dla każdego znajdzie się coś do roboty 😉

 

Zaprasza Lech Lipiński

lechuaegee@gmail.com

 

Czwartek

 

  • Summer University: wyjątkowo o 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Summer University, czyli wymiany kulturowej organizowanej w różnych miastach Europy. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu omówimy kwestie logistyczne i fundraisingowe. Będzie to ostatnie spotkanie przed moją miesięczną nieobecnością, więc tym bardziej serdecznie zapraszam nowe osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę nad SU.

Zaprasza Kuba Tomaszewski

kubust@hotmail.com

 

 

 

Zapraszają : Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina oraz Iga