Rozkład Jazdy 28 XI – 1 XII

Hej Aeżaki!
Przed nami trzy ostatnie tygodnie spotkań przed świętami, wykorzystajmy je na maksa! Jesteśmy po spotkaniu dla nowych osób, więc spodziewajmy się dodatkowych rąk pracy na waszych grupach i świeżych pomysłów 🙂 Co nas czeka w tym tygodniu? Sprawdźcie sami, przedstawiamy nowy rozkład tygodnia.


PONIEDZIAŁEK
Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, Centrum Młodzieży im. Jordana, ul. Krupnicza 38, sala 109
Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 29.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim. Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się jako fundraiser, specjalista od HR czy logistyk, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie dobrą szansą.
Zapraszam
Krzysztof Karliński
 
Human Resources Working Group – 20:00, Kawiarnia Cudowne Lata, ul. Garncarska 5
Już w tym tygodniu będzie miał miejsce nasz mini projekt, nad którym grupa HR pracowała od miesiąca – Wieczorek Kultury Greckiej! Jeśli chcesz nam pomóc przy ostatnich zadaniach zapraszam, widzimy się w miejscu, w którym odbędzie się wieczorek, aby popracować nad logistyką samego wydarzenia. Widzimy się w Ponadto podczas spotkania będziemy wymyślać nowe aktywności dla wszystkich aeżaków do końca tego roku, jeśli masz ciekawe, kreatywne pomysły – nie może Cię zabraknąć 🙂
Zapraszam
Katarzyna Banaś
792 275 851
WTOREK
 

Public Relations Working Group, 18:00, biuro w Collegium Novum, sala  02 
Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych.
PR to niezwykle szerokie pojęcie (ponad 2000 definicji!), które daje ogromne i bardzo zróżnicowane pole do popisu! Znajdzie się tutaj miejsce dla wielbicieli social mediów, posiadaczy tzw. lekkiego pióra czy pasjonatów fotografii czy grafiki.
Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.
Ola Miklasińska
 
 
Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, De Revolutionibus, ul. Bracka 14
Przed nami kolejne spotkanie grupy projektowej Konwersacji Językowych.
W najbliższą sobotę czeka nas European Day of Languages, na który już dzisiaj serdecznie Was zapraszam. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/1146704388716550/
Jeśli chcecie pomóc przy organizacji eventu przyjdźcie koniecznie we wtorek na spotkanie. Zapraszam 🙂
Zapraszam,
Sabina Szczurek
Fundraising Working Group: 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

  Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!
Ania Stanaszek
ŚRODA
Let’s Get Better – 19:00, biuro w Collegium Novum, sala 02
Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!
Jeśli masz ciekawy pomysł na temat szkolenia lub chciałbys spróbować swych sił w tworzeniu takiego projektu od początku to zapraszam w środę o godzinie 19:00  w Spokoju przy ulicy Brackiej 3. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!
Zaprasza Klementyna Zabiciel
Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02
Już w grudniu czeka nas wielkie wydarzenie – 25 urodziny AEGEE-Kraków! Organizujemy 3 dni fantastycznych imprez , w tym sylwestra, dlatego potrzebne jest mnóstwo pomysłów na ich urozmaicenie. Na pewno każdy Aeżak chciałby się przyczynić do organizacji tego niepowtarzalnego eventu i dołączyć do naszej kreatywnej grupy projektowej!
Zapraszam
Anna Gruca
Dyżur  Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02
CZWARTEK
         IT&Design Working Group, godz.18:00, biuro w Collegium Novum
 Zapraszam na kolejne spotkanie grupy ITWG. Na spotkaniu będziemy kontynuować temat Photoshopa. Tym razem postaramy się stworzyć przykładową grafikę od zera. Pamiętajcie o przyniesieniu laptopa i widzimy się we czwartek o 19 w Collegium Novum.
Zapraszam,
Dominik Rusiecki
Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02
 
 
                                 SPOTKANIE OGÓLNE
Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.

Później razem wybierzemy się na Wieczorek Grecki do cafe Cudowne Lata przy ul. Garncarskiej 5, zapraszamy!