Rozkład Jazdy 30-31 III

Drodzy Aeżacy!
Zapewne każdy z was przybrał na wadze kilka kilo nie mogąc odmówić babci kolejnego kawałka pasztetu. Czas ruszyć od stołu… i działać! Po krótkiej przerwie wracamy do pracy z nową porcją energii. Z przyjemnością przedstawiamy Wam rozkład jazdy na nadchodzący tydzień. Zapraszamy!

 

 

 

ŚRODA

 • Fundraising Working Group: 18:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

  Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!
  Zapraszam wszystkich, którzy chcą rozwinąć swój fundraisingowy potencjał 🙂

  Anna Stanaszek
  fr@aegee.krakow.pl

 • PR CAMP – grupa projektowa: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej już teraz mamy zapewnione, że nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

W tym tygodniu skupimy się na logistyce i HR- wydarzenie już za 2 tygodnie!

Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

 • Human Resources Working Group: 20, Biuro w Collegium Novum, sala 031

  W AEGEE- Kraków każdy stanowi małą cegiełkę budującą solidny, piękny mur. Grupa HR zajmuję się dbaniem o każdą poszczególną cegiełkę 🙂
  Jeśli chcesz motywować i inspirować ludzi do działania a także pomagać przy organizacji wielu aktywności dla innych członków organizacji – przyjdź!
  Weź ze sobą otwarty umysł i wiele nieszablonowych pomysłów, na pewno się przydadzą 🙂

  Zapraszam gorąco!
  Katarzyna Banaś
  hr@aegee.krakow.pl

 • International Politics Working Group: 20:00, Arkady cafe ul. Rynek Główny 1

  Ruszamy z konferencją ‚Miejsce Ukrainy w Europie’ pełną parą. Ręce na pokład, projekt już jest, czas zapraszać prelegentów, szukać sal i promować nasz event! Porozmawiamy też o postępach w naszym największym projekcie Youth to Youth Summit. Następnie przedyskutujemy co działo się na świecie w ostatnim czasie oraz jakie ciekawe wydarzenia będą organizowane w Krakowie w nadchodzącym miesiącu. Słyszeliście o karze dla Radovana Karadzica za ludobójstwo w Srebrnicy, ale chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszam, te i inne kwestie związane z sądzeniem zbrodniarzy wojennych będą tematem kolejnego spotkania.
  Ps. bądźcie koniecznie, będziemy ustalali termin spotkań!

  Zapraszam
  Monika Grzegorczyk

CZWARTEK

 • Let’s do some science! Czwartek 17:00, Prawdopodobnie Biuro w Collegium Novum

Interesowały Cię kiedyś tajemnice skrywane przez świat? Co skrywa mrok nocnego nieba? Chciałbyś dowiedzieć się jakimi naprawdę ludźmi byli najwięksi geniusze świata jak Einstein czy Newton?

Zapraszam serdecznie do pomocy w przygotowaniu projektu, którego celem jest ukazać naukę, świat i wszystko co o nim wiemy w zupełnie innych barwach!

Na najbliższym spotkaniu chciałbym przedstawić propozycje tematów, które mogłyby zainteresować potencjalnych słuchaczy i popracować nad metodyką ich wykładania.

Zapraszam do pomocy wszystkich chętnych, każdego z osobna i wszystkich razem.

Pozdrawiam,
Filip Morawski
filipmor92@gmail.com

 • Public Relations Working Group 18:30, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Każde podjęte przez nas działanie ma swój efekt. A efekty te wpływają na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. Dlatego tak ważnym jest, aby nasze działania były częścią spójnej i przemyślanej całości.
Zapraszam Was na pierwsze spotkanie grupy roboczej ds. PR-u, na którym porozmawiamy o naszych planach i oczekiwaniach na najbliższe kilka miesięcy oraz będziemy wspólnie dyskutować o strategii PR-owej naszej organizacji. Nieważne czy jesteście tutaj tydzień czy dwa lata, ponieważ każdy z nas jest częścią AEGEE-Kraków i razem decydujemy w jakim kierunku zmierzamy 🙂
A jeśli boisz się, że brakuje Ci doświadczenia lub nie jesteś wystarczająco kreatywny, to jesteśmy tutaj właśnie po to, aby to zmienić!

Zapraszam,
Ola Miklasińska
pr@aegee.krakow.pl

 • Mówca Doskonały, czwartek 18:30, kawiarnia Tektura na Krupniczej 7

Specjaliści twierdzą, że strach wystąpień publicznych jest na drugim miejscu po strachu przed śmiercią.  A projekt „Mówca Doskonały” nauczy jak występować przed publicznością! 😉

„Mówca Doskonały” to projekt, który obejmuje cykl szkoleń, prowadzonych przez wybitne jednostki z branży wystąpień publicznych. W ramach projektu będą przeprowadzone warsztaty m.in. z mowy ciała, poprawnego poruszania się po scenie oraz kontaktu z publicznością i dress code.

Na spotkania zapraszam każdego, niezależnie od tego czy jesteś nowym czy „starym” Aeżakiem 😉

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Żywuszko

 • VI Edycja Konwersacji językowych 

Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci ze wszystkich krakowskich uczelni mogą za darmo uczyć się języków obcych. Zajęcia startują już w przyszłym tygodniu!

Martwicie się, że praca przy Konwersacjach już skończona? Nic bardziej mylnego 🙂 Jeszcze w tym tygodniu wyznaczymy osoby odpowiedzialne za dostarczenie uczestnikom welcome packów. Kto chętny złożyć małą wizytę u naszych cudownych lektorów i ich grup?

Data spotkania w tym tygodniu jeszcze zostanie ustalona, a jeśli ktoś ma za dużo energii do działania po świątecznym jedzonku, może zgłosić się do mnie po zadanko na najbliższe dni 🙂

Zapraszam!
Oliwia Kozik
oliwia.kozik@aegee.krakow.pl

 • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 18.45-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 031

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne (symboliczne „Przekazanie Pałeczki”), które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.