Rozkład jazdy 3.11-9.11.2014

Moi Drodzy!!!
W tym tygodniu wracamy do pracy po Agorze pełną parą! 
Zapraszamy więc Wszystkich na spotkania po przerwie.
Poniedziałek
·         Found Raising Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!
Zaprasza Mateusz Muszalski
·         International Politics Working Group: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!
Zaprasza Mateusz Szoturma
Wtorek
 
·         Konwersacje Językowe:18:30 w „Cafe Piast” na ul. Piastowskiej 47.
Grupa działa pełną parą, wiele zadań zostało już rozdanych, ale nie martwcie się – będzie ich więcej. Zajmujemy się patronatami, ofertami i zastanawiamy się jak rozpromować projekt. Dlatego nie przegapcie kolejnego spotkania!
Zaprasza Kamila Wieczorek
·         Culture Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Jeśli interesujesz się sztuką, literaturą, wydarzeniami w Krakowie lub po prostu uznasz, że przydałoby Ci się od czasu do czasu wstrzyknąć dawkę kultury – serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie grupy kulturalnej!
Zaprasza Dominika Wadowska
·         AEGEE Alternative Festival: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Projekt, w którym uczestnicy będą mieć okazję do zapoznania się z różnymi odmianami kultury. Zorganizujemy więc warsztaty dotyczące różnych sfer zainteresowań plus wydarzenia towarzyszące: wieczorek filmowy a może nawet i koncert. Potrzebujemy chętnych do zajmowania się PR-em, FR-em, logistyką i przede wszystkim stworzenia świetnego wydarzenia razem z Nami!
Zaprasza Anna Krasoń
Środa
 
·         Human Resources Working Group: 18:30, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację róznorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. Chciałbyś się zaangażować lub masz jakiś ciekawy pomysł? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły!
Zaprasza Marianna Lipińska
·         Public Relations & IT Working Group: 19:15, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Interesujesz się marketingiem, mediami, reklamą, a może grafiką, czy programowaniem? Każda kreatywna osoba na spotkaniu jest mile widziana!
Zaprasza Katarzyna Bartoń
·         PR Camp: 20:30, zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt mailowy z koordynatorką gdyż odbędzie się ono w jej mieszkaniu.
Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Rozsyłamy już patronaty i piszemy wnioski, ale wciąż potrzebujemy wielu rąk do pracy. Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka i Anna Stokłosa zapraszają w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!
Zaprasza Katarzyna Kluczka
Czwartek
·       AEGEE SPEECH Meeting: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.
AEGEE SPEECH Meeting „Just Inspire!” jest to projekt cyklicznych spotkań, na których będziemy mogli dzielić się miedzy sobą swoją wiedzą, doświadczeniem i inspirować się w ten sposób. Zapraszam na spotkania grupy projektowej, gdzie będziemy działać przede wszystkich w PR-rze, logistyce oraz IT.
Zaprasza Monika Pikor
·           Let’s Get Beter: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.
                                   Zaprasza Aga Słodyczka
Spotkanie Ogólne AEGEE-Kraków
20:00, Instytut Historii Sztuki UJ (ul. Grodzka 53, sala 39)
W tym tygodniu serdecznie zapraszamy na Spotkanie Ogólne.
Będzie wiele  świeżych informacji wprost z Agory.
Liczymy także na FRESH’owy udział w spotkaniu i Waszą FRESH’ową energię!
Czeka na Was wiele niespodzianek! 🙂
Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil