Rozkład Jazdy 4-10 V

Własnie wróciliśmy z Network Meeting w Warszawie i jesteśmy pełni motywacji i optymizmu! Jeśli chcecie poczuć tą pozytywna energie zapraszamy na nasze spotkania 🙂 W tym tygodniu nie będzie spotkania ogólnego, a zamiast tego spotkamy się na Open Space w Jaszczurach. Więcej informacji wkrótce. Na ten tydzień rozkład przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek

 

  • DESIGN IT 17:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam serdecznie wszystkich na spotkanie grupy Design It! W tym tygodniu skupimy sie przede wszystkim na tym gdzie zorganizować wydarzenie oraz nad działaniami Fr-owymi. Do zobaczenia w poniedziałek o godz.17.00 w biurze:)

Zaprasza Dagmara Stefańska
daga_stefanska@wp.pl

  • Fund Raising WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na najbliższym spotkaniu dokonamy podsumowania dotychczasowej pracy oraz zastanowimy się nad nowymi perspektywami rozwoju.

Zaprasza Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Mówca Doskonały: 19:00, Cybermachina, ul. Stolarska 11

„Mówca Doskonały” to już IV edycja szkoleń, na których możecie uzyskać wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną niezbędną do wystąpień publicznych. Przekonacie się, że stres da się pokonać oraz że wygłoszenie autorskiej przemowy to nic strasznego. Dzieje się dużo a czasu coraz mniej. Zastanowimy się nad sposobami promocji oraz skutecznego prowadzenia wydarzenia.w tym tygodniu z okazji juwenalii spotkanie integracyjne odbędzie się w Cybermachinie.

Zaprasza Paulina Kliś
paulinaklis94@gmail.com

  • AEGEE Speech Meetings ,19:00  Biuro Collegium Novum, sala 06

Zapraszam Was na kolejne spotkanie AEGEE SPEECH Meetings! Praca przy projekcie wre, zainteresowanych zapraszam tym razem we wtorek o 19:00 do biura. Do zobaczenia!

Zaprasza Lech Lipiński
lechuaegee@gmail.com

 

 

Środa

 

  • Human Resources Working Group, 18:00, Biuro Collegium Novum,sala 06  

Grupa zajmuje się organizacją czasu wolnego oraz ciekawych aktywności dla członków anteny. Wspólnie szukamy pomysłów na kreatywne zajęcia. Przed nami dużo pracy ponieważ maj zapowiada się niezwykle interesująco pod względem ilości wydarzeń w Krakowie. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie <3

Daria Paprocka
hr@aegee.krakow.pl

 

 

  • Public Relations Working Group 19:00 Biuro Collegium Novum sala 06.

Zapraszam na spotkanie Public Relations Working Group, podczas którego zajmujemy się kwestiami promocji naszej organizacji. Przed nami juwenalia, więc w tym tygodniu m.in. zastanowimy się czy jest to dobra przestrzeń do wypromowania AEGEE wsród studentów. Do zobaczenia!

Zaprasza Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

 

  •  Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com

 

Zapraszają : Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina oraz Iga