Rozkład Jazdy 4 – 8 IV

Kochani Aeżacy!

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty! Chyba każdego z nas ostatnie dwa dni napełniły energią do działania. Za nami piękny wiosenny weekend, a co przed nami? Łapcie nowy rozkład jazdy i sprawdzajcie!
Zapraszamy do lektury 🙂

 

 

PONIEDZIAŁEK

  • Grupa projektowa Summer University 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Czym jest ten projekt? Teraz wiem, że czymś znacznie więcej niż kiedykolwiek myślałam. Zapraszam do jego współtworzenia. Tak wiem, że razem możemy zorganizować niesamowitą wakacyjną przygodę dla nas i ok. 30 uczestników z całej Europy, którzy przyjadą do nas już w lipcu.
Teraz ruszamy pełną parą, aby sprostać temu wyzwaniu, przy którym możemy się tak wiele nauczyć  Jeśli i Ty tego chcesz to wierzę, że dołączysz do nas już dziś, aby nie stracić tej niezwykłej szansy.

Zapraszam
Eliza Piątek

  • International Politics Working Group 20:00, Smakołyki ul. Straszewskiego 28 

W tym tygodniu, wyjątkowego spotkanie poprowadzi Marta Szymonek.
Jak co tydzień dokonamy przeglądu najważniejszych wydarzeń, a także przyjrzymy się bliżej kryzysowi migracyjnemu z jakim od kilku miesięcy zmaga się Europa oraz jakie działania podjęła Unia Europejska aby rozwiązać ten problem.

Zapraszam do Smakołyków na antresole na godzinę 20:00
Monika Grzegorczyk

  • Let’s do some science! Poniedziałek 20:00 Cudowne Lata, Garncarska 5

Interesowały Cię kiedyś tajemnice skrywane przez świat? Co skrywa mrok nocnego nieba? Chciałbyś dowiedzieć się jakimi naprawdę ludźmi byli najwięksi geniusze świata jak Einstein czy Newton?

Zapraszam serdecznie do pomocy w przygotowaniu projektu, którego celem miałoby ukazanie nauki, świata i wszystkiego, co o nim wiemy w zupełnie innych barwach!

Na najbliższym spotkaniu chciałbym przedstawić propozycje tematów, które mogłyby zainteresować potencjalnych słuchaczy i popracować nad metodyką ich wykładania.

Zapraszam do pomocy wszystkich chętnych, każdego z osobna i wszystkich razem.

Pozdrawiam
Filip Morawski

WTOREK

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Nasza grupa zajmuje się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt może się pochwalić tytułem Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty zdobytym w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

Wygląda na to, że wiosna już zawitała do nas na dobre a to znaczy, że studenci poczują nową energię, chęć zmiany i zaczną szukać nowych możliwości rozwoju a my jesteśmy po to, żeby wyjść im naprzeciw :D!

Na kwiecień mamy zaplanowane już teraz kilka szkoleń, a kolejne są w trakcie ustalania więc na pewno nie będziemy się nudzić i dla każdego znajdzie się jakieś zadanie, mniejsze lub większe ;). We wtorek pomyślimy też trochę nad tym jak wypromować bardziej nasz projekt, wśród krakowskich studentów.

A po spotkaniu wybierzemy się wspólnie na drobną integrację, więc tym bardziej zapraszam!

Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!

Iga Kublik
Koordynator projektu Let’s Get Better
lgb@aegee.krakow.pl
tel. 668 210 003

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej już teraz mamy zapewnione, że nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

Będzie to już ostatnie spotkanie przed projektem, który odbędzie się już w najbliższy weekend!!

Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

ŚRODA

  • Human Resources Working Group: 18:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Nasza organizacja to przede wszystkim ludzie, to dzięki wam stanowimy zespół, wielką aeżową rodzinę. Podczas spotkań grupy HR będziemy wspólnie wymyślać aktywności, które pomogą nam w zintegrowaniu się. Ponad to zastanowimy się co nas motywuje do działania przy projektach i grupach roboczych.
Jeśli jesteś otwarty, kreatywny i ciekawy ludzi, zapraszam serdecznie na nasze spotkania, najbliższe już w środę o 18:00.

Po spotkaniu zapraszam na integrację 🙂
Katarzyna Banaś
hr@aegee.krakow.pl

  • Fundraising Working Group: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!

Zapraszam wszystkich, którzy chcą rozwinąć swój fundraisingowy potencjał 🙂
Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

  • Design IT: 20.00, biuro w Collegium Novum, sala 031

Wszystkich zainteresowanych grafiką komputerową zapraszam na pierwsze spotkanie II edycji DESIGN-IT! Będziemy pracować nad 2-dniowym szkoleniem z zakresu projektowania logo, plakatów, czy graficznego opracowywania CV. Każdy z Was będzie mógł podzielić się swoim pomysłem na to co zrobić, by ta edycja była jeszcze lepsza niż poprzednia!

Serdecznie zapraszam!
Magda Barwinek
design.it@aegee.krakow.pl

CZWARTEK

  • Public Relations Working Group 18:00 ; Biuro w Collegium Novum, sala 031

Interesuje Cię kreowanie wizerunku, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz, że masz mnóstwo pomysłów, ale nie masz pojęcia jak je wszystkie zrealizować? A może kochasz social media, fotografię lub masz tzw. lekkie pióro?
Jeśli chociaż jedna z Twoich odpowiedzi była twierdząca, to zapraszam Cię na spotkania grupy roboczej ds. PR-u, gdzie przyjemne łączy się z pożytecznym, bo dobrze się bawiąc zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności 🙂

A co jeśli na żadne z pytań nie odpowiedziałeś twierdząco? Przyjdź i daj nam szansę, a przekonamy Cię, że Twoja odpowiedź szybko się zmieni!

Zapraszam,
Ola Miklasińska
pr@aegee.krakow.pl

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 18.45-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 031

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ
na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.