Rozkład Jazdy 5 – 11.01.2015

AEGEE-Kraków wraca po świąteczno-sylwestrowej przerwie z nową siłą i motywacją! 🙂
Sprawdź w co można zaangażować się w tym tygodniu..

Wtorek

  • Regional Training Course: 18:00, Polibuda Pub, ul. Warszawska 17.

Mimo, że świątecznie to zapraszam na spotkanie grupy projektowej Regional Training Course on Startups and Investing: „On the way to financial freedom!”. Projekt zakłada pięciodniowe międzynarodowe szkolenie na temat przedsiębiorczości, inteligencji finansowej i inwestycji i odbędzie się na początku marca. Przed nami bardzo ważny etap, skupimy się dzisiaj głównie na kwestiach wizerunkowo-prowych, czytaj: siądziemy poważnie nad filmikiem!

Zaprasza Mateusz Gierczak
gierczak.mateusz92@gmail.com

Środa

  • Konwersacje Językowe: 18:00, Instytut Romanistyki UJ, ul. Reymonta 4

Ostatnie spotkanie grupy projektowej obecnej edycji Konwersacji już w środę. Zostało jeszcze kilka ważnych kwestii do omówienia i przygotowania, zatem obecność obowiązkowa! 🙂

Zaprasza Kamila Wieczorek
konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl

Czwartek

  • AEGEE SPEECH Meetings: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

AEGEE SPEECH Meetings „Just Inspire!” to projekt cyklicznych spotkań konferencyjnych umożliwiających studentom podzielenie się swoimi historiami oraz zainspirowania innych do działania.
Pierwsza edycja już za nami, ale to nie znaczy że grupa projektowa kończy swoją prace. Już od tego tygodnia zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji. Dlatego też zapraszam wszystkich do współpracy. Widzimy się w czwartek o 18.00 w biurze.

Zaprasza Monika Pikor
monika.pikor@aegee.krakow.pl

  • Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com

  • Spotkanie Ogólne AEGEE-Kraków

W związku z wyjazdem na wymianę do Drezna Spotkanie w tym tygodniu jest odwołane!