Rozkład Jazdy 5-11 X

Witamy Was po wakacyjnej przerwie!
Powrót na uczelnie to nie tylko wykłady i mnóstwo notatek. To także czas spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Ciekawe spotkania, interesujące rozmowy oraz możliwość działania.

Przed nami semestr pełen projektów! Jeśli chcecie być częścią wspaniałych inicjatyw na skalę lokalna a także międzynarodową, zapraszamy WAS na spotkania grup projektowych oraz roboczych, które odbędą się jak w planie poniżej.

 

Wtorek

  • Grupa projektowa Network Meeting, 19.00, Ambasada Krakowian- Stolarska 6/9

Network Meeting to cykliczny projekt , zorganizowany przez członka Network Commission we współpracy z lokalem AEGEE, podczas którego uczestnicy z całej Europy rozwijają kompetencje i umiejętności niezbędne w organizacji studenckiej dzięki szkoleniom, warsztatom i otwartym dyskusjom.

Tegoroczna edycja projektu odbywa się w Krakowie pod hasłem „Awaken the Dragon” i podejmuje temat leadershipu – przywództwa.

Zapraszam na spotkanie grupy projektowej NWM we wtorek 06.10, o godzinie 19, do Ambasady Krakowian (Stolarska 6/9). Grupa działała prężnie przez cały okres wakacji, jednak nie martw się, jeżeli nie mogłeś uczestniczyć w spotkaniach – zrobimy szybą powtórkę oraz opowiemy co działo się do tej pory.

Rozpoczyna się bardzo ważny okres organizacji wydarzenia, potrzebujemy wiele rąk do pomocy, aby nasz NetMet był niezapomniany 🙂 Dodatkowo, na wszystkich, którzy pojawią się we wtorek będzie czekało jedzonko – bynajmniej nie będą to ciastka 😉

Zapraszam!

Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl

Środa

  • V Edycja Konwersacji językowych: 18.00, Biuro Collegium Novum, sala 06

Darmowe Konwersacje językowe to jeden z najpopularniejszych projektów organizowanych przez AEGEE-Kraków, w którym pasjonaci języków przekazują innym wiedze w niestandardowy i ciekawy sposób.

Już w tym tygodniu rozpoczynamy przygotowania do 5 edycji tego niesamowitego projektu! Każdy znajdzie dla siebie obszar działania, możliwość urzeczywistnienia pomysłów, a dla zainteresowanych kolejnymi etapami realizacji projektu jest to doskonały moment, aby dołączyć.

 

Zapraszam!

Luiza Niemiec

luiza.niemiec@aegee.krakow.pl

 

  • Fund Raising WG: 19.00, Biuro Collegium Novum, sala 06

 

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na najbliższym spotkaniu odbędzie się szkolenie z przygotowania oferty sponsorskiej. Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

 

Zaprasza

Ewelina Rutka

fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Public Relations Working Group 18.00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.

 

Wracamy po wakacjach do pracy z nową energią i pokładami inspiracji! W tym semestrze przed nami bardzo dużo wyzwań, więc obiecuję że nie będzie nudy :)!
W tym tygodniu spotkanie będzie nieco krótsze niż zwykle z powodu spotkania dla nowych członków, ale bardzo liczę na Waszą obecność :).

 

Iga Kublik

pr@aegee.krakow.pl

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

 

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją darmowych szkoleń z zakresu umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Zapraszam Was serdecznie na pierwsze spotkanie po wakacjach i uprzedzam: Będzie się działo! W  tym roku będziemy mieć dużo pracy i mam nadzieję, jeszcze więcej ciekawych szkoleń. Przyjdźcie koniecznie i przekonajcie się jakie szkolenia już na nas czekają…

Liczę na Waszą obecność 😉

Kinga Wizimirska

kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

Możliwość odebrania zaświadczeń certyfikatów, zwolnień z zajęć oraz podpisania deklaracji członkowskiej.

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

 

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00
Serdecznie zapraszamy!

Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga