Rozkład Jazdy 5 – 8 XII

Kochani Aeżacy!
Kolejny tydzień, kolejne wyzwania i oczywiście kolejne spotkania grup! Jeśli nie wiecie co robić podczas długich zimowych wieczorów, łapcie nowy rozkład jazdy i przybywajcie tłumnie 🙂


PONIEDZIAŁEK

Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, Centrum Młodzieży im. Jordana, ul. Krupnicza 38, sala 109

Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 29.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim. Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się jako fundraiser, specjalista od HR czy logistyk, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie dobrą szansą.

Zapraszam

Krzysztof Karliński

International Politics Working Group – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się relacjami Turcja – UE.

Jak to wygląda obecnie?

– Berlin opowiada się za wstrzymaniem negocjacji UE – Turcja

– Erdogan twierdzi, że Turcja ma wiele alternatyw

Czy możliwe jest zerwanie współpracy?
Jaki kierunek obierze Turcja?

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszam na spotkanie

Monika Grzegorczyk

Koordynator International Politics Working Group

WTOREK

Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, De Revolutionibus, ul. Bracka 14

W ten wtorek spotykamy się na ewaluacji naszego wspaniałego projektu jakim jest European Day of Languages. Wspólnie ocenimy co wyszło fantastycznie, a co można jeszcze dopracować.

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 🙂

Zapraszam,

Sabina Szczurek

sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

Fundraising Working Group: 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!

W tym tygodniu w ramach spotkania szkolenie „Jak skutecznie pozyskiwać partnerów, czyli aeżowy cold calling”.

Ania Stanaszek

fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

Human Resources Working Group, 19:00 cafeart Barakah, ul. Paulińska 28

W tym tygodniu wyjątkowo zapraszam na spotkanie w środę, przeprowadzimy na nim krótką ewaluację Wieczorku Greckiego. Oprócz tego na spotkaniu podejmiemy temat organizacji wspólnej wigilii, która zbliża się wielkimi krokami 🙂 Dlatego wszystkich o głowach pełnych pomysłów zapraszam na spotkanie!

Zapraszam
Katarzyna Banaś
hr@aegee.krakow.pl
792 275 851

IT&Design Working Group, godz.19:00, Centrum Młodzieży Jordana na Krupniczej 38, sala 109

Hej! Zapraszam na kolejne spotkanie IT & Design Working Group. Kontynuujemy nasze warsztaty Photoshopa, tak byście już niedługo stali się mistrzami tego narzędzia Będziemy dokańczać grafikę zaczętą w zeszłym tygodniu. Jeżeli nie macie jej i/lub Photoshopa, nie martwcie się, przyjdźcie, wszystko załatwimy na spotkaniu Również jeśli nie macie jeszcze żadnego doświadczenia z tym programem, przyjdźcie tym bardziej, bo trzeba to jak najszybciej nadrobić

Zapraszam!

Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, miejsce będzie podane na grupie

Święta to najlepszy czas na spędzenie czasu z rodziną a tuż po nich jest czas na zabawę ze znajomymi, czyli drugą rodziną. A co jeśli ta druga rodzina obchodzi urodziny? Czy nie powinieneś się na nich pojawić? Odpowiedź jest prosta-> oczywiście, że TAK! Jednak po drodze okazuje się że to są też twoje urodziny! Co robisz? Pomagasz w organizacji. W ten oto zawiły sposób okazuje się, że jesteś niezbędny podczas przygotowań!

Serdecznie zapraszam na spotkanie grupy projektowej 25 Królewskich Urodzin & Sylwestra Anna Gruca

Dyżur  Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

CZWARTEK

Public Relations Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum, sala  02 

Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych.

PR to niezwykle szerokie pojęcie (ponad 2000 definicji!), które daje ogromne i bardzo zróżnicowane pole do popisu! Znajdzie się tutaj miejsce dla wielbicieli social mediów, posiadaczy tzw. lekkiego pióra czy pasjonatów fotografii czy grafiki.

Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.

Ola Miklasińska

pr@aegee.krakow.pl

Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

                                 SPOTKANIE OGÓLNE

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.