Rozkład Jazdy 6 – 9 III

Kochani Aeżacy!

Pierwsze promienie słońca na pewno obudziły w Was pokłady nowej energii do działania. Zastanawiacie się co z nią zrobić? W nowym rozkładzie znajdziecie same ciekawe propozycje!

PONIEDZIAŁEK
 
  • Fundraising Working Group, 20:00, miejsce będzie podane na grupie
  Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!
Zapraszam,
Ania Stanaszek
WTOREK
  • Konferencja, 19:00 biuro w Collegium Novum sala 02

 

Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 1-4.06.2017 i weźmie w niej udział ok. 40 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim.
Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się pracując nad promocją, HR czy logistyką, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie świetną okazją.
Dla naszego wydarzenia ostatnie tygodnie to czas zmian – inna data i koniec współpracy z projektem Your Vision for Europe. Problem? Nie! To szansa, by zorganizować konferencję tak, jak AEGEE-Kraków potrafi najlepiej.
Zapraszam
Krzysztof Karliński
  • Summer university Working Group, 20:00 biuro w Collegium Novum sala 02
Cześć! Jeśli chcecie pomóc w organizacji projektu Summer University zapraszamy Was na spotkanie we wtorek o 20:00!
Miejsce podamy na grupie 🙂
Lidka i Gabi
ŚRODA
  • IT&Design Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum
Hej!
Zapraszam na kolejne spotkanie grupy IT & Design 🙂
W nowym semestrze będziemy zajmować się w dalszym ciągu Photoshopem, a także zaczniemy przygodę z Illustratorem. Na środowym spotkaniu w zależności od Waszego poziomu albo pokażę Wam funkcje tych programów, albo będziecie mogli wykazać się i stworzyć od zera grafikę według własnego pomysłu. Proszę Was zatem o przyniesienie laptopów z zasilaczami.
Zapraszam i polecam,
Dominik Rusiecki
  • Grupa koordynująca konwersacje językowe, 20:00, biuro w Collegium Novum sala 02
Konwersacje Językowe jest to już 8 edycja projektu dzięki któremu kilkaset studentów ma szansę nauki języka obcego za darmo. Jeśli chcesz być tego częścią, dowiedzieć się jak praca nad projektem wygląda zapraszam. Właśnie trwa aplikacja na lektorów, więc będziemy organizować dla nich m.in. sesję zdjęciową i szkolenie, więc pracy i zabawy nie zabraknie.
Zapraszam,
Kasia Szubartowska
CZWARTEK
 

WALNE ZEBRANIE – WYBORY

PROSIMY O PRZYBYCIE O 17:45, ADRES TO AULA COLLEGIUM MEDICUM UL. ŚW. ANNY 12.

Zapraszamy!