Rozkład Jazdy 7 – 11 XI

Aeżacy!
Przed nami kolejny tydzień pracy nad projektami! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat nadchodzących spotkań grup, łapcie nowy rozkład jazdy! 

PONIEDZIAŁEK

 • Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Konferencja odbędzie się w dniach 31.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Będzie poświęcona tematyce deficytu demokracji w UE, transparentności unijnego procesu decyzyjnego i zwiększenia wpływu obywateli na ten proces. Jeśli taka tematyka Cię interesuje i chcesz sprawdzić swoje siły przy pomocy w tworzeniu takiego wydarzenia- koniecznie przyjdź na spotkanie!
Zapraszam
Krzysztof Karliński

 • Human Resources Working Group – 20:00, Kawiarnia Bonobo, ul. Mały rynek 4
  Na najbliższym spotkaniu omówimy postępy w przygotowaniu Greckiego wieczorku kulturowego oraz podzielimy się kolejnymi zadaniami:) Wymienimy również pomysły na temat aktywności i sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie.Zapraszam
  Katarzyna Banaś
  792 275 851
  hr@aegee.krakow.pl

WTOREK

 • Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002

Sprawdzanie aplikacji już za nami, liczba uczestników wybrana, ale to nie znaczy, że nie mamy nic do roboty. 🙂 W najbliższym czasie zajmiemy się organizacją Dnia Europejskiego, który odbędzie się już w grudniu! Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, a po spotkaniu idziemy na integrację 🙂

Zapraszam,
Sabina Szczurek
sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

 • Public Relations Working Group, 19:00, De Revolutionibus ul. Bracka 14 

Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych.

Uczestnicy ostatniego FRESHa już wiedzą jak szerokim pojęciem jest PR (ponad 2000 definicji!), a co za tym idzie – jak wiele zróżnicowanych rzeczy można robić w jego obszarze. Znajdzie się tutaj miejsce dla wielbicieli social mediów, posiadaczy tzw. lekkiego pióra czy pasjonatów fotografii czy grafiki.

Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.

Ola Miklasińska

pr@aegee-krakow.pl

 • Fundraising Working Group: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR! W tym tygodniu mocno przyśpieszymy działania związane z Urodzinami i Wieczorkiem Greckim.
Nie może Cię zabraknąć!

Po spotkaniu wybierzemy się razem na integrację :)Zaprasza

Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

 • Let’s Get Better – 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!

Jeśli chcielibyście spróbować swych sil w dziedzinie PR-u i logistyki to koniecznie przyjdźcie na ostatnie spotkanie przed szkoleniem z Socjotechniki i Wywierania wpływu, które odbędzie się juz 16.11.2016 ! Podzielimy się ostatnimi zadaniami oraz juz w krotce zajmiemy się sprawdzeniem aplikacji.

Zaczniemy również przygotowania przed kolejnym szkoleniem z dziedziny PR-u i Marketingu oraz organizacja treningu z samoobrony.

Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!

Zaprasza
Klementyna Zabiciel

 • Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Już w grudniu czeka nas wielkie wydarzenie – 25 urodziny AEGEE-Kraków! Organizujemy 3 dni fantastycznych imprez , w tym sylwestra, dlatego potrzebne jest mnóstwo pomysłów na ich urozmaicenie. Na pewno każdy Aeżak chciałby się przyczynić do organizacji tego niepowtarzalnego eventu i dołączyć do naszej kreatywnej grupy projektowej!

Zapraszam

Anna Gruca

 • Dyżur Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

CZWARTEK

 • Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

                    SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.