Rozkład Jazdy 8-14 VI

Kochani!

Wiemy, że zmagacie się teraz masą egzaminów, a pogoda za oknem niestety nie sprzyja koncentracji. Życzymy wszystkim powodzenia i trzymamy za Was mocno kciuki. Zapoznajcie się proszę z nowym rozkładem jazdy.

Środa

 

  • Public Relations Working Group oraz   Human Resources Working Group,18:00,  Smok Wawelski

Dwie najwspanialsze grupy robocze mają ogromną przyjemność  zaprosić Was na niesamowity, ekscytujący, fantastyczny i jedyny w swoim rodzaju  PIKNIK !

Spotykamy się pod Smokiem. Miejmy nadzieję że odnajdziemy się w tłumie turystów, jeśli nie to krzyczcie: cebula.

Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą koc i kanapki lub inne przekąski. Odrobina relaksu na świeżym powietrzu pozwoli zregenerować się waszym zbolałym szarym komórkom.

Zapraszamy serdecznie

 

Iga Kublik & Daria Paprocka

pr@aegee.krakow.pl

hr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

 

  • Summer University: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Summer University, czyli wymiany kulturowej organizowanej w różnych miastach Europy. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu omówimy kwestie logistyczne i fundraisingowe. Szczególnie serdecznie zapraszam nowe osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę nad SU.

Zaprasza KubaTomaszewski

jakub.tomaszewski@aegee.krakow.pl

 

 

  • Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

Zaprasza Aga Słodyczka

aga.slod@gmail.com

 

 

Spotkanie Ogólne

 AEGEE-KRAKOW

Serdecznie zapraszamy na ostatnie już w tym roku akademickim Spotkanie Ogólne, na którym zostaną ogłoszeni nowo wybrani koordynatorzy Fresha XXIII oraz Network Meeting.

Widzimy się w Klubie Pod Jaszczurami na Rynku Głównym, w sali VIP o godzinie 20.00

 

Piątek

  • Fund Raising WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

 

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na najbliższym spotkaniu dokonamy podsumowania dotychczasowej pracy, wyznaczymy cele rozwoju na okres wakacyjny oraz zaplanujemy szczegółowo strategię FR dla dużego projektu. Zapraszam o godz. 19:00 do biura.

 

Zaprasza Ewelina Rutka

fr@aegee.krakow.pl

 

Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga