Rozkład Jazdy: 8 – 14 XII

Poniedziałek
 • Fund Raising Working Group: 19:00, Polibuda Pub, Warszawska 17.
Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się głównie wnioskiem do Erasmusa +. Zastanowimy się nad opisem, uczestnikami, celem, tematem i całą koncepcją „zdrowego i aktywnego projektu” jaki powstaje w naszych głowach. Zapraszamy wszystkich, którzy już na tym etapie chcą włączyć się w tworzenie tego projektu. Spotkanie poprowadzi koordynatorka wniosku – Ewelina Rutka.
Zaprasza Mateusz Muszalski
fr@aegee.krakow.pl
 • Spotkanie IPWG : 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06
Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!
Zaprasza Mateusz Szoturma
Wtorek
 • Regional Training Course: ze względu na wyjście Aeżaków do teatru spotkanie odbędzie się w innym terminie. Najprawdopodobniej w piątek: 15:00, Biuro Collegium Novum, sala 06. Wszystkich zainteresowanych proszę jednak o kontakt z koordynatorem, który przekaże na bieżąco pewną datę oraz godzinę spotkania.
  Przed nami świetny projekt w międzynarodowej atmosferze! Przedsiębiorczość, inwestycje inteligencja finansowa! Nawet jeśli te słowa Cie nie przekonują, przyjdź i pokaż na co Cię stać! 😉 Twoja pomoc na pewno nam się przyda 😉
  Zaprasza Mateusz Gierczak
 •  Culture Working Group: W tym tygodniu spotkanie się nie odbędzie, gdyż grupa idzie w tym czasie na spektakl z resztą Aeżaków
Środa
 • Human Resources Working Group: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację różnorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. W tym tygodniu kontunuujemy przygotowaniami do Wigilii AEGEE – Kraków! Jeśli chcesz pomóc tworzyć to przepełnione magią świątecznie wydarzenie- już wiesz co robić w środę o 18:00!
Zaprasza Marianna Lipińska
hr@aegee.krakow.pl
 • Public Relations & IT Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
W tym tygodniu na grupie odbędzie się specjalne szkolenie z wordpressa i stawiania stron internetowych. Nauczymy się wielu przydatnych rzeczy, niezbędnych przy tworzeniu każdego większego projektu. Zapraszamy wszystkich chętnych! 🙂
Ponad to zajmiemy się promocją wigilijną oraz aeżowym kalendarzem. Każda kreatywna osoba jest mile widziana! 🙂
Zaprasza Katarzyna Bartoń
pr@aegee.krakow.pl
 • PR Camp: 20:30, zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt mailowy z koordynatorką gdyż odbędzie się ono w jej mieszkaniu.
Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Pracy ciągle przybywa, a projekt już niebawem! Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka zaprasza w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!
Zaprasza Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com
Czwartek
 • AEGEE SPEECH Meeting: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.
AEGEE SPEECH Meetings „Just Inspire!” to projekt  cyklicznych spotkań konferencyjnych umożliwiających studentom podzielenie się swoimi historiami oraz zainspirowania innych do działania.
Pierwsza edycja już za nami, ale to nie znaczy że grupa projektowa kończy swoją prace. Już od tego tygodnia zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji. Dlatego też zapraszam wszystkich do współpracy. Widzimy się w czwartek o 18.00 w biurze.
Zaprasza Monika Pikor
 monika.pikor@aegee.krakow.pl
 • ¡Viva la noche!: 18:30, kawiarnia Karmello, Plac Wszystkich Świętych 11.
Grupa zajmowała się będzie pracą nad zbliżającym się wieczorkiem hiszpańskim. W planach mamy organizację baru tapas, lekcji salsy oraz wielu innych atrakcji. Przyda się każda para kreatywnych rąk! Serdecznie zachęcam do pracy nad najlepszym eventem tego karnawału. 🙂
Zaprasza Marlena Mędala
mmedala@gmail.com
 • Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.
Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com
 
Spotkanie Ogólne
 AEGEE-KRAKOW
– informacje dotyczące spotkania pojawią się wkrótce!
Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil