Rozkład Jazdy 9 – 12 V

Drodzy Aeżacy!
Nowy tydzień, nowe wyzwania, nowe pomysły i nowe projekty. Wraz z pięknym wiosennym słońcem przekazujemy Wam też najnowszy Rozkład Jazdy 🙂
Co nas czeka w tym tygodniu?
Już dziś rusza projekt Mówca Doskonały, w czwartek widzimy się na wielkim grillu organizacji studenckich, w piątek idziemy na pochód juwenaliowy, a w niedzielę rozpoczynamy maraton!
Ufff, będzie się działo!

PONIEDZIAŁEK

  • Grupa projektowa Summer University:  19:00, De Revolutionibus, ul. Bracka 14

Pozwólcie, że opowiem Wam bajkę…

Pewnego razu w tym samym miejscu w tym samym czasie pojawiło się 30 nieznajomych. Żaden z nich nie wiedział skąd przybyła druga osoba, kim jest, ani dlaczego wybrała właśnie to miejsce i właśnie ten czas. Jednak wystarczyło jedno spojrzenie. Jeden niepewny uśmiech. 

Jedno pytanie, rzucone przez osobę z zagranicznym akcentem. 

“Are you from AEGEE?” 

I wtedy zadziałała magia AEGEE-Spirit. Nieznajomi zamienili się w przyjaciół, a każdy z nich już wiedział, że właśnie zaczęła się przygoda jego życia.

Właśnie ta bajka wydarzy się naprawdę już w lipcu, a każdy z Was może dopisać dalszą jej część dołączając do grupy SU :).

Organizujemy dwutygodniową wymianę dla 30 aeżaków z całej Europy. Tematem przewodnim naszego Travel Summer University są słowiańskie zwyczaje, historia i legendy. Uczestnicy będą mieli okazję poznawać naszą kulturę, podróżując od Krakowa przez Bieszczady i Użhorod aż do Lwowa.

Zapraszam Was na spotkanie, a po spotkaniu na integrację naszej grupy! 🙂

Justyna Blonka

justyna.blonka@aegee.krakow.pl

  • International Politics Working Group – 20:00, Nawojka, ul. Reymonta 11

Jak co tydzień omówimy najświeższe wiadomości ze świata oraz nadchodzące krakowskie konferencje. Ruszyliśmy z organizacją konferencji „Miejsce Ukrainy w Europie”, przed nami dużo pracy, dlatego liczę na waszą pomoc.

Zapraszam

Monika Grzegorczyk

WTOREK

  • Human Resources Working Group, 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 002

AEGEE to przede wszystkim ludzie tworzący tę organizację. Grupa HR zajmuje się motywowaniem i inspirowaniem innych do działania. Podczas naszych spotkań również organizujemy aeżakom czas poza projektami.

Jeśli jesteś ciekawy ludzi, kreatywny i masz głowę pełną pomysłów- zapraszam Cię na spotkanie grupy HR, na pewno nie będziemy się nudzić 🙂

Zapraszam

Katarzyna Banaś

hr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

  • Fundraising Working Group: 18:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać, wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!

Zaprasza

Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

  • Design IT: 20.00, biuro w Collegium Novum, sala 002

Wszystkich zainteresowanych grafiką komputerową zapraszam na kolejne spotkanie II edycji DESIGN-IT! Pracujemy nad 2-dniowym szkoleniem wprowadzającym studentów w tajniki pracy w programach takich jak Photoshop, czy Illustrator. Zdobyta wiedza i praktyczne umiejętności pomogą im w przyszłości graficznie opracować swoje CV, czy samodzielnie zaprojektować plakat. Każdy z Was może podzielić się z nami pomysłem na to co zrobić, by to szkole było wyjątkowe!

Serdecznie zapraszam!

Magda Barwinek

design.it@aegee.krakow.pl

CZWARTEK

  • Public Relations Working Group 18:30 ; Biuro w Collegium Novum, sala 002

Interesuje Cię kreowanie wizerunku, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz, że masz mnóstwo pomysłów, ale nie masz pojęcia jak je wszystkie zrealizować? A może kochasz social media, fotografię lub masz tzw. lekkie pióro?

Jeśli chociaż jedna z Twoich odpowiedzi była twierdząca, to zapraszam Cię na spotkania grupy roboczej ds. PR-u, gdzie przyjemne łączy się z pożytecznym, bo dobrze się bawiąc zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności 🙂

A co jeśli na żadne z pytań nie odpowiedziałeś twierdząco? Przyjdź i daj nam szansę, a przekonamy Cię, że Twoja odpowiedź szybko się zmieni!

Zapraszam,

Ola Miklasińska

pr@aegee.krakow.pl

  • Dyżur Skarbnika, Sekretarza oraz Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 002
  • SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ
na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.