Rozkład Jazdy 9- 15 XI

Drodzy Aeżacy,

Przedstawiamy Wam rozkład jazdy na nadchodzący tydzień. Będzie się działo! 

Poniedziałek

  • Human Resources Working Group: 18.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami J

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

  • Grupa robocza IT 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06 

Grupa zajmuję się wszystkimi zadaniami związanymi z IT potrzebnymi w organizacji. Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki lub stron internetowych to jest to grupa właśnie dla Ciebie! Dołączyć do nas może każdy chętny. Osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z Photoshopem czy WordPressem będą miały taka możliwość dzięki organizowanym szkoleniom.

Zapraszam!
Gosia Kowalik
it@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Fundraising Working Group: 18.00, Klub pod jaszczurami w salka na dole 

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką. 

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

  • Network Meeting- grupa projektowa: 19.00, AWF, ul. Śniadeckich 12b

NWM zbliża się wielkimi krokami, czasami trzeba zmienić otoczenie, żeby nabrać lepszej perspektywy, dlatego w tym tygodniu spotkanie grupy Network Meeting odbędzie się w innym miejscu, na GYMIE! AWF, ul. Śniadeckich 12b 
Spotykamy się na przystanku Rondo Grzegórzeckie (w załączniku mapka na którym) o 19:15!

 

mapka+gym

Bardzo proszę o nie spóźnianie się, ponieważ mamy ograniczony czas, jest sporo do obgadania, nie będziemy wracać po spóźnialskich.
Mam BARDZO dobrą informację, zapraszam wszystkich 🙂

 Zapraszam!
Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl


Środa

  • International Politics Working Group 18.00, Biuro, Klub pod Jaszczurami

W tym tygodniu stworzymy koncepcję wydarzenia otwartego na wszystkich krakowskich studentów. Podejmiemy na nim temat zmian na Ukrainie, obecności Ukraińców w Polsce. Od Was zależał będzie przebieg tego wydarzenia, czy wybór prelegentów i ich rola. Do rozdania masa zadań więc przychodźcie tłumnie. Oprócz tego sami porozmawiamy o mediach – tego temat nie zdążyliśmy podjąć ostatnim razem. Zapraszam! 

 

Czwartek

 

  • Public Relations Working Group 18.20:  Biuro w Collegium Novum, sala 06.

 Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji! 
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

 

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.
Porozmawiamy o zmianach w naszej identyfikacji wizualnej, wewnętrznych szkoleniach  i zaplanujemy spotkanie integracyjne grupy 🙂

 Liczę na Waszą obecność 😉
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 20.00

Zapraszają Kaja, Daria, Iga, Sandra, Ewelina i Mateusz