ROZKŁAD JAZDY NA TYDZIEŃ 14.10-20.10

Drodzy Aeżacy!

Chyba już wszyscy obudziliśmy się z wakacyjnego snu, prawda? Indeksy oddane? Wpis na kolejny rok jest?  Trzeba w końcu uruchomić program: Aktywne Działanie w AEGEE-Kraków!
Na Spotkaniu Ogólnym zaskoczyliście nas swoją liczebnością, liczymy na to, że utrzymacie swoją frekwencję na grupach roboczych i projektowych!

A oto ich…

ROZKŁAD JAZDY:

PONIEDZIAŁEK:

18.00 – HR – Miejsce: Smakołyki  (Straszewskiego 28)

Uwielbiasz gdy ludzie dookoła Ciebie się uśmiechają? Potrafisz zadbać o to by dobrze się im współpracowało?A może sam chciałbyś dowiedzieć się na czym polega dobra praca w grupie? Na jutrzejszym spotkaniu przedyskutujemy co jest dla nas najważniejsze w tym semestrze. Jakie szkolenia i warsztaty najbardziej nas interesują…i jak utrzymać niezbity uśmiech na twarzach naszych Aeżków!  Ustalimy plan działania i weźmiemy się za pierwsze HRowe wyzwania. A pracy będzie niemało!

Zaprasza  Ania Para (hr@aegee.krakow.pl)

18.30 – FR – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Spotkanie organizacyjne u Kasi, czyli jak zorganizować pieniążki na nadchodzące projekty oraz            jak się uśmiechać by pozyskać sponsora 😉 Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ale Kasia chyba nie do końca się z tym zgodzi!

Zaprasza  Kasia Sokołowska (fr@aegee.krakow.pl)

WTOREK:

18.15 – IT – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Grupa IT wkracza do akcji! Rozpoczynamy łagodnie – od spotkania organizacyjnego, ale już niedługo potrzebne nam będą wszystkie ambitne szare komórki i ręce do pomocy, pracy będzie naprawdę sporo, a przy tym masa pozytywnych doświadczeń.  Lubisz się ze swoim komputerem?! Nie wahaj się i dołącz do nas!

                Zaprasza Kamil Bąbel (it@aegee.krakow.pl)

19.00 – Konwersacje Językowe – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Szprechenzi po ludzku? – jesteś Aeżakiem? Chcesz poznać mnóstwo ciekawych ludzi z innych anten? Jak milej im zaimponować jak nie mówiąc coś w ich języku? Konwersacje językowe zapraszają na spotkanie grupy. W tym tygodniu zajmą się PRem  (potrzebni ludzie, którzy zajmą się stroną/funpage’em) oraz poszukiwaniem sal na zajęcia. Praca w grupie przynosi niesłychane zyski pod postacią pierwszeństwa w aplikacji na konwersacje!

Zaprasza Iwona Kmak (konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl)

ŚRODA:

18.00 – CWG – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Drzemie w Tobie dusza artysty? Od zawsze interesował Cie Picasso? A może wolisz teatr albo dobre kino? Dołącz do grupy bardzo ukulturowionych ludzi! W tym tygodniu spotkanie organizacyjne, ale już imię koordynatorki podpowiada, że będzie wyyyjątkowo! 😉

Zaprasza Estera Kozłowska (estera.kozlowska@yahoo.pl)

19.00 – PR – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Choć Karolina lubi chodzić ubrana na czarno, na pewno nie robi nam czarnego PRu.  A Ty? Lubisz Facebook’a?  Od urodzenia lubiłeś przyciągać uwagę? A może znasz tajniki doskonałego plakatu? Przyjdź i zobacz jak wiele trzeba głosówby zrobiło się o nas głośno!

Zaprasza Karolina Kubala (pr@aegee.krakow.pl)

CZWARTEK:

18.45 – IPWG – Miejsce: Klub Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8)

Interesuje Cię co dzieje się w innych państwach, jak wygląda tam życie i co jego mieszkańcy mają do powiedzenia na ten temat? Chcesz nabyć niezwykle pożądanych przez pracodawców zdolności zarządzania sobą w czasie czy organizowania eventów? – „Grupa bojowa IPWG” jest właśnie dla Ciebie! Przyjdź i przekonaj się sam/ sama kim są, czym się zajmują i jakie mają plany na nadchodzący rok akademicki członkowie tej grupy. Zapewniamy Cię, że już po pierwszym spotkaniu z nimi zarazisz się MEGApozytywnym mikrobem.

 Zaprasza Andrzej Capaja (andrzej.capaja@gmail.com

18.30 – Dyżur Sekretarza – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chcesz być oficjalnym członkiem AEGEE-Kraków? A nie złożyłeś jeszcze deklaracji członkowskiej? Tak nie może być! Natychmiast udaj się do naszej przemiłej Pani sekretarz. Pamiętaj, że przed złożeniem deklaracji należy opłacić składkę u Pani Skarbnik!

Zaprasza Ania Stokłosa ( sekretarz@aegee.krakow.pl)

19.00 – Dyżur Prezydenta & Skarbnika – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chciałeś złożyć deklarację, ale jeszcze nie opłaciłeś składki? Jak mogłeś? 😉
Nie, nie…Spokojnie!  Pani Prezydent i Pani Skarbnik czekają na Ciebie z cierpliwością i uśmiechem.  Będziesz mógł uiścić składkę. Odpowiedzą również na wszelkie nurtujące Cię pytania odnośnie nowych pomysłów, wystawią odpowiednie zaświadczenia i podzielą się dobrą radą dotyczącą działalności w AEGEE-Kraków.

Zapraszają Magda Stettner (prezydent@aegee.krakow.pl )

Oraz Sandra Pawłowska (skarbik@aegee.krakow.pl)

19.15 – Let’s Get Better – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Pragniesz się rozwijać? Już sama praca w tej grupie czyni Cię bardziej doświadczonym człowiekiem, a do tego masz gamę najprzeróżniejszych szkoleń do wyboru… a po każdym szkoleniu certyfikat. Obiecujemy, że Twoje CV będzie pękało w szfach! Nic dodać nic ująć, po prostu Let’s Get Better!

Zaprasza Monika Retek (lgb@aegee.krakow.pl)

 

20.00 – Spotkanie Ogólne – Miejsce: Instytut Historii Sztuki UJ (Grodzka 53, sala 39)

 (http://www.youtube.com/watch?v=G02Qg7kJcPM)

Dowiedz się, co ciekawego będzie się działo w najbliższym czasie, do jakiej grupy  możesz jeszcze dołączyć… Poznaj koordynatorów i zdecyduj, który Cię intryguje. A także przyłącz się do wspólnej integracji.

            Zaprasza Zarząd AEGEE-Kraków

 

Magda, Karolina, Sandra, Ania, Kasia i Ania!