ROZKŁAD JAZDY na nadchodzący tydzień – 21.10-27.10

Kochani!

W ubiegłym tygodniu ruszyliśmy z grupami, w tym tygodniu rozpoczynamy działania o których dyskutowaliśmy, ale także dużo się nauczymy, będzie sporo śmiechu, a tydzień zwieńczy upragniony przez wiele osób FRESH!

A oto ich…

ROZKŁAD JAZDY:

PONIEDZIAŁEK:

18.30 – HR – Miejsce: Smakołyki  (Straszewskiego 28)

Zawsze zastanawiałaś/eś się czy wolisz rumbę czy może salsę? A może jednak pójść na karate? Nie? To może interesuje Cię jak się bronić przed napastnikami na ulicy?
Ach… Jesteś spokojny i wolałbyś kaligrafować… Spooookojnie! U nas każda pasja jest spoko! Najpierw nauczymy się jak to robić, a później zorganizujemy każdy warsztat!

Zaprasza  Ania Para (hr@aegee.krakow.pl)

18.30 – FR – Miejsce:  Smakołyki  (Straszewskiego 28)

Kasia zaprasza Was baaaardzo serdecznie na kolejne spotkanie z wnioskami oraz oczywiście  z jej przemiłą osobą!!! Będzie to wspaniała okazja, żeby dowiedzieć się skąd mamy pieniądze na nasze magiczne projekty oraz w jaki sposób możecie ze nią poszukiwać zniżek na nasze karty członkowskie. Dowiecie się również jak wyglądają wnioski do poszczególnych funduszy oraz jak łatwo jest przekonywać ludzi do naszej, wspaniałej działalności! Z jesiennym liściem na głowie…

Zaprasza  Kasia Sokołowska (fr@aegee.krakow.pl)

 

18.45 – Tydzień dla Oszczędzania – Smakołyki  (Straszewskiego 28)

Jesteś rozrzutny i nie wiesz gdzie ukryć swój portfel by nie wydać więcej pieniędzy? Nic się nie martw – przychodzimy Ci z pomocą! Na pierwszym spotkaniu Dominika opowie Wam jak dokładnie wyglądać będzie ten projekt, jakie czynności trzeba będzie wykonać i od jakiej której strony zabrać się za Tydzień dla Oszczędzania!

Zaprasza  Dominika Legenza (dominikalegenza@gmail.com)

 WTOREK:

18.15 – IT – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Grafika zawsze była Twoją pasją? Jak nikt inny przydasz się Kamilowi! J
Plakat, ulotka, logo – to tylko parę zaprzątających głowę Bąbla słów. Tak naprawdę jest ich wiele więcej. Przyjdź i dowiedz się jak one brzmią! A do tego koordynator powie Ci, jakie jest:

„5 rzeczy, których jeszcze najprawdopodobniej nie wiesz o Google Docs ”

                Zaprasza Kamil Bąbel (it@aegee.krakow.pl)

 

19.00 – Konwersacje Językowe – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

W tym tygodniu grupa będzie debatować na tematy PRowe . Podbijać uczelniane sale i KONWERSOWAĆ z trenerami, kto gdzie, kiedy i dlaczego. Chcesz mieć zapewnione miejsce na zajęcia? Musisz dołączyć do grupy Iwonki!

Zaprasza Iwona Kmak (konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl)

ŚRODA:

18.00 – CWG – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Uważasz, że w Krakowie nie ma fajnego przewodnika? A najbardziej przydałby się taki specjalnie dla studentów? A może w jesienną pogodę – jedyne na co masz ochotę to dobry cykl pokazów filmowych? Nie zastanawiaj się nawet i połącz siły z Esterą i jej grupą!

Zaprasza Estera Kozłowska (estera.kozlowska@yahoo.pl)

 

19.00 – PR – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

PRagniesz się dowiedzieć jak PRężnie działa PR? Nauczyć się czegoś w teorii podczas pierwszych minut spotkania, a potem wypróbować to w PRaktyce? Nic PRostszego, odwiedź w tym tygodniu Karolinę Kubalę!

Zaprasza Karolina Kubala (pr@aegee.krakow.pl)

CZWARTEK:

18.45 – IPWG – Miejsce: Klub Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8)

Lubisz dowiadywać się z pierwszej ręki jak się żyję w innych krajach? Chcesz zagłębić się w tajniki dyplomacji? A poza tym marzysz by Twoje zainteresowania oraz umiejętności dostrzegł każdy pracodawca? Dołącz do tej groźno brzmiącej grupy – o nie tak groźnym charakterze!

Zaprasza Andrzej Capaja (andrzej.capaja@gmail.com)

 

18.30 – Dyżur Sekretarza – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chcesz być oficjalnym członkiem AEGEE-Kraków? A nie złożyłeś jeszcze deklaracji członkowskiej? Tak nie może być! Natychmiast udaj się do naszej przemiłej Pani sekretarz. Pamiętaj, że przed złożeniem deklaracji należy opłacić składkę u Pani Skarbnik!

Zaprasza Ania Stokłosa ( sekretarz@aegee.krakow.pl)

 

19.00 – Dyżur Prezydenta & Skarbnika – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chciałeś złożyć deklarację, ale jeszcze nie opłaciłeś składki? Jak mogłeś? 😉
Nie, nie…Spokojnie!  Pani Prezydent i Pani Skarbnik czekają na Ciebie z cierpliwością i uśmiechem.  Będziesz mógł uiścić składkę. Odpowiedzą również na wszelkie nurtujące Cię pytania odnośnie nowych pomysłów, wystawią odpowiednie zaświadczenia i podzielą się dobrą radą dotyczącą działalności w AEGEE-Kraków.

Zapraszają Magda Stettner (prezydent@aegee.krakow.pl )

Oraz Sandra Pawłowska (skarbik@aegee.krakow.pl)

19.15 – Let’s Get Better – Instytut Historii Sztuki UJ (Grodzka 53, sala 39) (http://www.youtube.com/watch?v=G02Qg7kJcPM)

You say: I wanna be better! We say: LET’S GET BETTER! W tym tygodniu grupa rusza z organizacją pierwszego szkolenia – a odbędzie sie ono już 5 listopada, także czasu jest mało. Bądź lepszy i dołącz do grupy Moniki!

Zaprasza Monika Retek (lgb@aegee.krakow.pl)

 

20.00 – Spotkanie Ogólne – Miejsce: Instytut Historii Sztuki UJ (Grodzka 53, sala 39) (http://www.youtube.com/watch?v=G02Qg7kJcPM)

Nie wiesz co to AGORA? Czas najwyższy się dowiedzieć.
Na spotkaniu przedstawione zostaną możliwości wyjazdów, AGORA – z czym się to je? Czyli krótka prezentacja o tym evencie, a także jest to możliwość spotkania masy cudownych ludzi i usłyszenia garstki aktualności z życia AEGEE-Kraków!

            Zaprasza Zarząd AEGEE-Kraków

Magda, Karolina, Sandra, Ania, Kasia i Ania!