ROZKŁAD JAZDY na pierwszy tydzień Nowego Roku !

Miniony rok był dla nas, Aeżaków, niesamowicie owocny, miejmy nadzieję, że i ten, 2014, przyniesie tak cudowne plony. W Nowym Roku życzymy Wam pasji, wytrwałości w dążeniu do celów, przyjaciół, którzy wesprą gdy będziecie tego potrzebowali… I WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!

A teraz czas rozpocząć pierwszy Aeżowy tydzień tego roku, a co przed nami?

ROZKŁAD JAZDY:

WTOREK:

18.00 – IT – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Podobno od poniedziałków gorszy jest tylko wtorek po długim weekendzie. Na szczęście grupa IT próbuje udowodnić, że wcale tak nie jest i zaprasza na pierwsze spotkanie w Nowym Roku wszystkich wypoczętych, najedzonych i zmotywowanych Aeżaków.        

Zaprasza Kamil Bąbel (it@aegee.krakow.pl)

19.00 – AEGEE-Business Conference– Miejsce: Smakołyki (Straszewskiego 28)

Projekt rusza ze zdwojoną siłą: szaleństwo FRowe i PRowe czas zacząć! Przed nami morze funduszy i rozgłosu do zdobycia, jak również małe zmiany. Obecność obowiązkowa!

Zaprasza Agnieszka Szefer (szefer.agnieszka@gmail.com)

 20.30 – HR – ODWOŁANY

 ŚRODA:

18.00 – CWG – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

W 2014 roku CWG zaskoczy nas czymś, dla AEGEE, nowym! Do gry wkroczą pionki, kostki i plansze. Przyjdź i zobacz, co z tego wyniknie. Ponadto pomóż zorganizować wymianę z Litwą i sprawdź czy nadal Polak, Litwin dwa bratanki J

Zaprasza Estera Kozłowska (estera.kozlowska@yahoo.pl)

 19.00 – PR – Miejsce:  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

SESJA, SESJA, SESJA??? To słowo powoli zaczyna nabierać groźnego wydźwięku, ale…Grupa PR ma plan!! Zmieni straszną sesję, w pozytywną sesję fotograficzną =] Dla chcącego nic trudnego – tak więc zapraszam wszystkich, którzy chcą się zaangażować w organizację sesji AEGEE-Kraków. Do tego omówimy PR nadchodzących projektów, mini szkolenie oraz tysiące innych spraw! Przychodźcie!

Zaprasza Karolina Kubala (pr@aegee.krakow.pl)

20.00 – FR – Smakołyki (Straszewskiego 28)

Mam nadzieje, że z Nowym Rokiem macie mnóstwo motywacji do działania oraz pomysłów co jeszcze możecie zrobić, aby pozyskać nowych partnerów. Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o tym co działo się z FRem podczas przerwy świątecznej oraz dowiecie się jak możecie się zaangażować w działania przy dwóch dużych projektach, które odbędą się w marcu oraz kwietniu w AEGEE-Kraków. 

Zaprasza Kasia Sokołowska (fr@aegee.krakow.pl 🙂 

 CZWARTEK: 

18.30 – IPWG – Miejsce: :  Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Dyplomacja, negocjacje, stosunki międzynarodowe. Jeśli lubisz wiedzieć, co w „wielkiej polityce” piszczy, nie wahaj się! Przyjdź i zobacz czym zajmuje się grupa IPWG.

Zaprasza Andrzej Capaja (ipwg@aegee.krakow.pl)

 

18.30 – Dyżur Sekretarza – Miejsce: Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chcesz być oficjalnym członkiem AEGEE-Kraków? A nie złożyłeś jeszcze deklaracji członkowskiej? Tak nie może być! Natychmiast udaj się do naszej przemiłej Pani sekretarz. Pamiętaj, że przed złożeniem deklaracji należy opłacić składkę u Pani Skarbnik!

Zaprasza Ania Stokłosa ( sekretarz@aegee.krakow.pl)

19.00 – Dyżur Prezydenta & Skarbnika – Biuro AEGEE-Kraków w Collegium Novum (sala 06)

Chciałeś złożyć deklarację, ale jeszcze nie opłaciłeś składki? Jak mogłeś? 😉
Nie, nie…Spokojnie!  Pani Prezydent i Pani Skarbnik czekają na Ciebie z cierpliwością i uśmiechem.  Będziesz mógł uiścić składkę. Odpowiedzą również na wszelkie nurtujące Cię pytania odnośnie nowych pomysłów, wystawią odpowiednie zaświadczenia i podzielą się dobrą radą dotyczącą działalności w AEGEE-Kraków.

Zapraszają Magda Stettner (prezydent@aegee.krakow.pl )

Oraz Sandra Pawłowska (skarbnik@aegee.krakow.pl)

19.15 – Let’s Get Better – Miejsce:  Grodzka 53, sala 39

LGB zaczyna nowy rok z nowym zapasem szkoleń! Umiejętności twarde czy miekkie nie są dla nas wyzwaniem! Aeżacy! Szykujscie się na ROZWÓJ!

Zaprasza Monika Retek (lgb@aegee.krakow.pl)

 

20.00 – Spotkanie Ogólne – Miejsce: Instytut Historii Sztuki UJ (Grodzka 53, sala 39) (http://www.youtube.com/watch?v=G02Qg7kJcPM)

Nowy rok czas zacząć, a najlepiej zrobić to znami! Zobacz co AEGEE-Kraków zaplanowało na rok 2014, do organizacji jakich projektów można dołączyć i jak się rozwijać by za rok znów uznać, że jesteśmy silniejsi i mądrzejsi o nowe doświadczenia!

                Zaprasza Zarząd AEGEE-Kraków

Magda, Karolina, Sandra, Ania, Kasia i Ania!