ROZKŁAD JAZDY – tydzień 04.11-10.11.2013

Drodzy Aeżacy,

zaczynamy kolejny, intensywny tydzień z AEGEE! : )

 

wtorek 

KONWERSACJE JĘZYKOWE

18.40 Biuro CN sala 06

W tym tygodniu zajmiemy się PRem  (potrzebni ludzie, którzy zajmą się stroną/fanpage’em) oraz poszukiwaniem sal na zajęcia. Praca w grupie przynosi niesłychane zyski pod postacią pierwszeństwa w aplikacji na konwersacje!

 

TYDZIEŃ DLA OSZCZĘDZANIA

19.30 Smakołyki

Masz ostatnią szansę dostać się na szkolenie! Wspólnie wybierzemy uczestników szkolenia oraz zajmiemy się ich kwestią logistyczną. Rozpoczniemy pracę nad debatą o przedsiębiorczości, udowodnimy, że każdy może oszczędzać!

 

środa

Spotkanie grupy ds. PR

19.00 Biuro CN

Aby nie robić czarnego PRu, koordynatorka grupy PRWG zaczęła nosić niebieskie bluzy! Czy to oznaka, że buja w obłokach? Sprawdź sam i zobacz jak wiele pomysłów kryje się w jednej osobie. Zostań członkiem grupy, która sprawia, że robi się o nas głośno!

 

Spotkanie grupy ds. FR

20.00 Biuro CN

Chcesz przełamać pierwsze lody w konfrontacji Ty i Sponsor lub zdobyć zniżki na kartę członkowską? Nie zwlekaj! Tajniki pozyskiwania funduszy mogą być Twoje!

 

czwartek 

Europejski Dzień Języków

17.45, Klub pod Jaszczurami, czwartek

Jeśli czujesz w powietrzu wielokulturowość i  chciałbyś ją promować, albo jesteś zafascynowany bogactwem językowym Europy – koniecznie zaangażuj się w pracę nad projektem. Kuba serdecznie zaprasza!

 

Spotkanie IPWG

18:45 Klub pod Jaszczurami, Rynek Główny 8

Lubisz poznawać ludzi z innych krajów? Chcesz zrobić karierę w dyplomacji? A może chcesz uczestniczyć we współtworzeniu „Model of United Nations”?

Na najbliższym spotkaniu grupa będzie omawiać poszczególne pomysły i zastanowimy się wspólnie nad ich wdrażaniem w życie.

 

Let’s Get Better

19.15 – Instytut Historii Sztuki ul. Grodzka 53 Pragniesz się rozwijać? Z nami masz okazję przygotowywać szkolenia, jak również w nich uczestniczyć! W tym tygodniu zajmiemy się pracą nad wspólnym projektem z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego.

 

Dyżury:

 

Prezydent & Sekretarz & Skarbnik

19.00-19.45 Biuro CN

CWG , HRWG, ITWG – koordynatorzy grup zapraszają na spotkania w następnym tygodniu!

 

20.00 – Spotkanie Ogólne – Miejsce: Instytut Historii Sztuki UJ (Grodzka 53, sala 39)

piątek 

Pierwsze spotkanie grupy projektowej „wieczorek kulturowy”

19:00 – 20:00, Klub pod Jaszczurami 

Nowa koordynatorka Marta zaprasza wszytskich na pierwsze spotkanie i burzę mózgów dotyczących wieczorku (a właściwie całego dnia kultury francuskiej). Wszystkich miłośników wina, serów, bagietek oraz fracuskiego „rrrr” zapraszamy bardzo serdecznie!

            Zaprasza Zarząd AEGEE-Kraków

Magda, Karolina, Sandra, Ania, Kasia i Ania!