Ruszyły aplikacje na ,,Mówcę Doskonałego”!

Przed nami kolejna, już czwarta edycja ,,Mówcy Doskonałego”, która odbędzie się między 1-3 czerwca. Nie przegapcie tej okazji do nabycia nowych umiejętności i rozwoju własnych kompetencji. Jesteś nieśmiały i boisz się przemówień publicznych? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Podczas tegorocznej edycji każdy uczestnik będzie miał szanse poznać tajniki opowiadania historii, zasady dawania informacji zwrotnej czyli poznanie sekretów dawania feedbacku, których możesz użyć w pracy z ludźmi. Znani i doświadczeni trenerzy przekażą nam wiedzę w zakresie wykorzystania pomocy wizualnych, uporządkowania wystąpienia publicznego, wyrażanie swojej ekspresji , gestykulacji i mowy ciała, kreowania własnego wizerunku jako mówcy oraz stylu przemawiania. Co więcej każdy może sprawdzić jaki strój jest odpowiedni na spotkanie biznesowe oraz jak istotne jest pierwsze wrażenie.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1579693065630045/

Aplikować można przez formularz:  https://docs.google.com/a/aegee.krakow.pl/forms/d/1ktK4qd1ZHlpcSb8kdt0U179QnNR6jR_hM-ADosrnu-I/viewform#start=openform