Soft Skills Academy-Darmowe szkolenia z zakresu umiejętności miękkich!

EESTEC AGH Kraków zaprasza na Soft Skills Academy-Darmowe szkolenia z zakresu umiejętności miękkich!

Soft Skills Academy to już piąta edycja tygodniowego cyklu darmowych szkoleń z umiejętności miękkich odbywający się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w dniach 8-14 grudnia. W wydarzeniu mogą wziąć udział studenci wszystkich krakowskich uczelni, przy czym naszą ofertę kierujemy głównie do studentów kierunków technicznych. Szkolenia będą miały formę wykładów i warsztatów.

Co możesz zyskać?
Radzenie sobie ze stresem, umiejętności przywódcze, wystąpienia publiczne, zarządzanie czasem, negocjacje, komunikacja międzyludzka, autoprezentacja, motywacja – to najważniejsze zagadnienia jakimi zajmiemy się podczas szkoleń SSA. Podczas szkoleń kładziemy największy nacisk na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy. SSA to nie tylko praca nad swoimi umiejętnościami, to także wspaniała zabawa i nauka na wysokim poziomie pod okiem profesjonalistów!

Organizatorzy – EESTEC AGH – to grupa skupiająca studentów kierunków elektrycznych i informatycznych AGH. Soft Skills Academy to jeden z tych projektów, które mają ułatwić studentom wejście na rynek pracy. Wierzymy, że dzięki nam staniecie się liderami oraz czołowymi pracownikami firm.

Aby zapisać się na szkolenia Soft Skills Academy wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na stronie http://softskillsacademy.pl/.

Polecamy