Soft Skills Academy – Polecamy

EESTEC AGH Kraków

zaprasza na
Soft Skills Academy

POZWÓL SOBIE ODNIEŚĆ SUKCES!

Soft Skills Academy to już czwarta edycja tygodniowego cyklu darmowych szkoleń z umiejętności miękkich odbywający się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w dniach 9-15 grudnia 2013 r. Szkolenia skierowane są do studentów wszystkich krakowskich uczelni i będą miały formę wykładów i warsztatów.

Dlaczego to robimy?

Uważasz, że wiedza zdobyta na uczelni może nie wystarczyć w prawdziwym życiu? Zastanawiasz się jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Jak efektywnie zarządzać czasem i  sprawnie pracować w zespole? Szukasz sposobu na wyróżnienie się spośród tłumu? Soft Skills Academy rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, odpowie na pytania i nauczy, jak możesz wykorzystać cały swój potencjał.

Czym są umiejętności miękkie?

Radzenie sobie ze stresem, umiejętności przywódcze, wystąpienia publiczne, zarządzanie czasem, negocjacje, komunikacja międzyludzka, autoprezentacja, motywacja – to najważniejsze zagadnienia jakimi zajmiemy się podczas szkoleń SSA. Dzięki nim nauczysz się praktycznego zastosowania zdobytych zdolności na uczelni, w pracy i życiu prywatnym.

Co jeszcze możesz zyskać?

Wierzymy, że dzięki nam staniecie się liderami oraz czołowymi pracownikami firm. SSA to nie tylko praca nad swoimi umiejętnościami, to także wspaniała zabawa i nauka na wysokim poziomie pod okiem profesjonalistów!

Spodobała Ci się nasza oferta? Zapisz się!

Aby zapisać się na szkolenia Soft Skills Academy wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na stronie www.softskillsacademy.pl. Więcej informacji także na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/SoftSkillsAcademy

Pamiętaj – inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja!

Sponsorzy: Ericpol Sp. z o.o, Infolet Sp. z o.o., UBS, Slavia, Centrum wspinaczkowe Forteca.

Organizatorem warsztatów jest EESTEC AGH Kraków – komitet lokalny ogólnoeuropejskiej

organizacji EESTEC, skupiającej studentów kierunków elektrycznych i informatycznych.

plakat_ssa