Szkolenie FRESH XX – nie może Cię zabraknąć! :)

Czym jest Fresh XX?!?! Dlaczego zmieni Twoje życie? :))

To kolejna, a zarazem jubileuszowa edycja 3 –dniowego szkolenia Freshmen’s Survival – FRESH” zorganizowana przez Europejskie Forum Studentów AEGEE – Kraków

A mianowicie…

To prawdziwe doładowanie studenckiej energii, które z jednej strony pozwoli uczestnikom podszkolić swoje umiejętności oraz zdobyć cenne doświadczenie, bardzo przydatne dla każdego studenta na rynku pracy, gdzie praktyka, a nie tylko wiedza czysto teoretyczna jest przede wszystkim wymagana od pracodawców.

Termin: 21-23 marca 2014r.

Zakres szkoleń:

– Public Relations
– Human Resources
– Zarządzanie projektem
– Pozyskiwanie funduszy
– Follow-Up

…i nie tylko!!

Jak powinno rozmawiać się ze sponsorem, przygotować strategię PR i odpowiednio kreować wizerunek? Jak doprowadzić projekt do końca i pozyskać na to fundusze? Odpowiedzi na te pytania i o WIELE WIĘCEJ poznasz na szkoleniu FRESH XX. Dyscyplina i konsekwentność w działaniu oraz uczenie się na własnych błędach to najlepsza szkoła życia!

Umiejętności działania w zespole i skutecznej komunikacji, kreatywne myślenie i dążenie do celu poprzez pozaformalną edukację – to jedynie namiastka tego, co możemy zaoferować!!! Naucz się dyskutować i wymieniać własne idee. FRESH ma na celu rozwijać kompetencje miękkie wśród młodych ludzi, tworzyć więzi, doskonalić swoje zdolności i umiejętności interpersonalne.

Z drugiej strony pozwoli Wam także zrozumieć dlaczego działalność w AEGEE sprawia nam taką radość i satysfakcję. Jesteśmy przekonani, że niezwykła atmosfera towarzyszaca każdemu eventowi, zorganizowanemu przez naszych członków oczaruje swoją magicznością również Was!!!

Nic nie rozwija w ciekawszy sposóbniż 3 dni szkoleń. Nic nie integruje bardziej niż 3 dni spędzone w gronie ludzi aktywnych i posiadających rozmaite pasje, którymi chętnie się z Wami podzielą, a może nawet zarażą właśnie Was swoją miłością do życia!

Jesteśmy przekonani, że po FRESHu każdy z Was wróci do Krakowa z prawdziwym AEGEE – Spirit!!! Czym jest AEGEE – Spirit? Najlepszą okazją do zrozumienia tego trudnegodo opisania i jedynego w swoim rodzaju „aeżowego spiritu” jest właśnie wzięcie udziału we FRESHu – szkoleniu od którego wszystko się zaczyna…

Dołącz do Nas!!!

Aplikacje potrwają od 3 do 13 marca!  Więcej infomracji wkrótce :) W razie pytań pisz: aegee.fresh@gmail.com