Targi Kariery na UJ – 5 marca 2014! Polecamy!

Mimozami jesień się zaczyna, a wiosna… Krakowskimi Targami Kariery na UJ ! 
Już 5 marca 2014 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się wiosenna edycja Krakowskich Targów Kariery na UJ. Marzec to doskonały moment na poszukiwanie pracy, praktyk i staży. Rozpoczynają się wówczas rekrutacje do wakacyjnych programów staży i praktyk, które często kończą się propozycją stałego zatrudnienia.
Uczestnictwo w Targach Kariery jest zatem doskonałą okazją do wejścia na wymarzoną ścieżkę kariery. Na Targach studenci i absolwenci spotkają czołowych pracodawców regionu i będą mogli zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, a także otrzymają Mapę Targową Pracodawców oraz materiały informacyjne. Bezpośrednie spotkania z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat wymagań i oczekiwań wobec kandydatów oraz rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z potencjalnym
zatrudnieniem. Przez cały czas trwania Targów organizowane będą prezentacje, związane z poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, czy rozwiązywaniem problemów biznesowych. Uczestnicy Targów mogą zasiąść do Okrągłego Stołu z Pracodawcą, czyli wziąć udział w ROZMOWACH NA OKRĄGŁO. Ta unikalna formuła spotkań pozwala na rozmowę z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz
i poznanie go z innej strony. Rozmowy odbywają się w małych grupkach (8-10 osób) i trwają około 30 minut.
Ze względu na limitowaną ilość miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja (mail kontaktowy: biuro@targikariery.com).
Zapraszamy również do STREFY KONKURSÓW i NAGRÓD. Każdy kto odpowie na trzy pytania dotyczące Targów weźmie udział w loterii fantowej (każdy los wygrywa: kubki, notesy, ołówki). Warto również wziąć udział w badaniu „Opisz swoje wymarzone miejsce pracy” i wygrać atrakcyjne nagrody! Do wygrania m.in.: 7-calowy tablet Smasung Galaxy Tab 3 i książki wydawnictw: Znak, Wolters Kluwer i Harvard Business Review.

Zapraszamy do udziału w Targach Kariery!
Gdzie?: Kampus UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków
Kiedy?: 5 marca 2014 roku w godz. 10.00-15.00
Co?: atrakcyjni pracodawcy; praca; praktyki; staże; prezentacje; warsztaty; „Rozmowy na okrągło”.

Organizatorem Targów są: Markline oraz HRM Institute,
Partnerem Strategicznym jest Sekcja Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Sponsorem Targów jest State Street.
Patronat Medialny objęli: Gazeta Praca, Praca.pl, Infopraca, Wolters Kluwer, Personel Plus, Jobs.pl,
Laboratoria.net, Kariera w Finansach, Kariera Plus, Eurostudent, Semestr, Podaj Dalej!, Manko,
dlaStudenta.pl.
Dyrektor Targów: Anna Macnar, anna.macnar@targikariery.com, +48 500 041 562.
Koordynator Projektu: Julia Bojanowska, julia.bojanowska@hrminstitute.pl, +48 695 605 145
Szczegóły: www.targikariery.com