Targi Bilingual People w Krakowie!

BP-Logo2

28 września w Krakowie odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Pracy Bilingual People. Wydarzenie dedykowane jest wielojęzycznym profesjonalistom, którzy chcieliby swoje umiejętności wykorzystać w pracy w Polsce i zagranicą.

Wrota międzynarodowej kariery otwierają się w Krakowie

Międzynarodowe Targi Pracy Bilingual People to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania wielojęzycznych profesjonalistów z pracodawcami z Europy. Wśród wystawców znajdą się agencje rekrutacyjne i firmy oferujące konkretne stanowiska pracy w Polsce i zagranicą.

Targi kierowane są głównie do studentów, absolwentów i osób z ok. 3-letnim stażem pracy, pragnących wykorzystać umiejętność posługiwania się obcymi językami w życiu zawodowym. Adresatem targów są także cudzoziemcy mieszkający w Polsce.

Dla wielojęzycznych osób targi Bilingual People to dostęp do wielu ofert pracy proponowanych przez międzynarodowe firmy i agencje rekrutacyjne w Polsce i Europie. Wystawcy oferują posady w takich sektorach, jak obsługa klienta, księgowość i finance, IT, sprzedaż, marketing, tłumaczenia i redagowanie oraz wielu innych.

Pierwsza polska edycja Międzynarodowych Targów Pracy Bilingual People odbyła się w maju 2012 roku. Wśród wystawców obecni byli m.in.: Starwood Hotels (Irlandia), Symantec (Irandia), BASF Services Europe (Niemcy), Farnell Element 14 (Wielka Brytania), Dell (Słowacja), Infosys BPO (Czechy), Randstad s.p. z.o.o (Polska), WNS (Rumunia), G Force SPO (Polska), Top Language Jobs (Europa).

Po zeszłorocznym sukcesie i z uwagi na duże zainteresowanie zarówno ze strony wielojęzycznych profesjonalistów, jak i ze strony pracodawców, Targi Bilingual People powracają do Krakowa 28 września, do Hotelu Sheraton (godz. 10 – 16)Udział w tegorocznej imprezie do tej pory potwierdzili:

BASF – Niemcy

Top Language Jobs – Europa

Savvis – Polska

Infosys – Czechy

Northgate Arinso – Hiszpania

Proxime – Wielka Brytania

Concentrix – Wielka Brytania

Dell – Słowacja

Delegate International Recruitment – Wielka Brytania

Capgemini – Polska

Barona – Wielka Brytania

Amway Business Centre Europe – Polska

Udział w Targach jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji na stronie:http://www.bilingualpeople.pl/get_ticket?ad=Dulnik13

Targi Bilingual People to największe międzynarodowe targi pracy w Europie. Są organizowane od ośmiu lat, w Polsce po raz drugi. Do tej pory Targi Bilingual People odbyły się w Barcelonie, Dublinie, Malmo, Pradze, Londynie, Berlinie, Cork, Amsterdamie, a także wirtualnie.

Dlaczego warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Pracy Bilingual People:

  • To okazja do bezpośredniego kontaktu z międzynarodowymi korporacjami i agencjami rekrutacyjnymi poszukującymi osób znających języki obce na stanowiska pracy w Krakowie, Polsce i Europie
  • To okazja do zapoznania się z międzynarodowymi ofertami pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, IT, wsparciu technologicznym, księgowości, finansach i wielu innych
  • To okazja do bezpośredniej dyskusji na temat możliwości zawodowych z przedstawicielami wiodących pracodawców i agencji rekrutacyjnych
  • To okazja do odbycia wielu rozmów rekrutacyjnych jednego dnia

Więcej informacji: http://www.bilingualpeople.pl/

Rejestracja: http://www.bilingualpeople.pl/get_ticket?ad=Dulnik13

Więcej informacji:

karolina@dulnik.com.plelsa@bilingualpeople.commelissa@toplanguagejobs.com

Zapraszamy!