XX Spotkanie z cyklu – Przedsiębiorcza Kobieta w Krakowie

Ostateczna

Temat spotkania : Co robić aby osiągnąć wymarzone cele? – Coaching. Motywacja. Determinacja.

W jaki sposób dobrze określić swoje cele, aby były dla nas wspierające i prowadziły nas one w dobrym kierunku? Jak poradzić sobie skutecznie z oporem przed zmianą i co zrobić, aby nam się chciało zacząć. Na co zwrócić uwagę, aby skutecznie planować swoje działania? Jak poszukiwać swojej wewnętrznej motywacji do dalszego działania? Jak radzić sobie w sytuacji, kiedy jeszcze nie mamy konkretnych rezultatów? Jak wzmacniać w sobie swoją proaktywną postawę?

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas prelekcji, która będzie przeplatana krótkimi coachingowymi ćwiczeniami. Zapraszam. 

Ewa Proniewska – certyfikowany coach, trener biznesu i właścicielka w firmie Coaching Zone. Absolwentka prowadzonej przez Erickson College Szkoły Coachów „The Art and Science of Coaching”, akredytowanej przez ICF – International Coach Federation. Posiada certyfikat Erickson Professional Coach. Ukończyła również coachingowe, akredytowane przez ICF programy: „Coaching Team Thinking & Team Innovation” oraz „Organization & Relationship Systems Coaching Fundamentals”. Absolwentka Akademii Mistrzów Treningu prowadzonej przez Grupę Trenerską Mentor. Z wykształcenia jest Magistrem Ekonomii – ukończyła Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prywatnie mama dwóch synów. Inspiruje i wspiera osoby w osiąganiu celów, planowaniu rozwoju oraz wzmacnianiu motywacji. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem potencjału ludzkiego, wprowadzaniem zmian oraz zdrowym stylem życia. Jej specjalizacją jest coaching osobisty, coaching biznesowy i coaching zdrowego stylu życia.

http://coachingzone.pl/Gościem inspirującym będzie Pani Justyna Dworczyk.
(www.dworczyktraining.pl)
Tematem prelekcji będzie „Zmiana”.

„Jestem certyfikowanym coachem ICC (Internacionale Coaching Community), Certyfikowanym praktykiem NLP. Trenerem.
Mam temperament i niespożytą pozytywną energię. Zarażam nimi równie skutecznie rodzinę, przyjaciół, jak i partnerów biznesowych, do których w pierwszej kolejności zaliczam Uczestników moich szkoleń. Wyróżnia mnie łatwość budowania relacji i atmosfery zaufania, co sprzyja komfortowi pracy na warsztatach jakie prowadzę. Mam wyjątkowe zdolności pedagogiczne, obdarzona jestem silną empatią i poczuciem humoru.”

Miejsce: Miodosytnia

Miodosytnia to uroczy Hotel w kamienicy tuż przy rynku – Placu Wolnica i kościele parafialnym – dziś Bazylice Bożego Ciała –który po blisko siedmiu wiekach ugości Was w swoich murach, dając luksus XXI wieku otoczony czarem dawnych ogrodów. W trakcie historii Miodosytni, przez 200 lat sycono w jej piwnicach przednie miody pitne – i stąd jej nazwa.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1393653930857108/?fref=ts